Labocosmetica | Mafra | Authorized Dealer

#LUBRIFICA

Nawilżacz do karoserii LUBRIFICA 500 ml

mieszanka na bazie wody o dużej wydajności cięcia przy małych prędkościach. Jest to możliwe dzięki doborowi ścierniw nowej generacji, które pozwolą na cięcie przy użyciu polerki mimośrodowej podobnej do tej uzyskiwanej za pomocą polerki rotacyjnej, skracając tym samym wymagany czas nawet o 50% w porównaniu do tradycyjnych mieszanek. Dzięki #AUDACE wymagany czas można skrócić nawet o 50% w porównaniu do tradycyjnych mieszanek.

Szczegóły produktu Wszystkie produkty

#VITREO

Pasta polerska do szyb samo VITREO 250 gr

Z łatwością usuwa ślady powstałe w wyniku niewłaściwego mycia, zawirowań, typowych skaz i śladów po szlifowaniu do 2500 granulacji, a także z powierzchni ceramicznych i twardych, czystym i precyzyjnym cięciem zapewniającym doskonałe wykończenie i ekstremalny połysk.

ZobaczWszystkie produkty

#SIDERO

Żel do usuwania żelaza SIDERO 500 ml

żel do usuwania żelaza o działaniu zapobiegającym osadzaniu się kamienia, idealny do odkażania samochodów silnie zanieczyszczonych żelazem i pozostałościami mineralnych.

ZobaczWszystkie produkty

#DÈRMA CLEANER 2.0

Nawilżacz do karoserii LUBRIFICA 500 ml

skoncentrowany produkt o zrównoważonej recepturze, zdolny do delikatnego czyszczenia wszelkiego rodzaju skór.Skóra samochodów, jeśli nie jest regularnie traktowana, ma tendencję do przyjmowania klasycznego błyszczącego i zużytego wyglądu.

ZobaczWszystkie produkty

Labocosmetica Od 1965 roku Labocosmetica Mafra dąży do wzmacniania i ochrony z wielką pasją międzynarodowego dziedzictwa motoryzacyjnego. jest to możliwe dzięki zastosowaniu maksymalnej ekspresji Made in Italy w kosmetykach samochodowych.

Dzięki doświadczeniu producenta i czołowym laboratoriom badawczym, Mafra doskonale łączy wysokie standardy jakości i technologii dzięki rzemieślniczym metodom produkcji, które umożliwiają uzyskanie doskonałych wyników końcowych.

Historia Mafry ma swoje korzenie w odległej połowie lat sześćdziesiątych. Przedsiębiorczy instynkt jej założyciela, Gianfranco Mattioli, podpowiedział mu, aby przenieść zasady ludzkiej kosmetyki na zupełnie nową dziedzinę: tak narodziło się słynne hasło „kosmetyki dla Twojego samochodu”.

To, co wtedy nazywano kosmetyką, dziś nazywa się detailingiem.

Właśnie dlatego, na podstawie tej wiedzy i ponad pół wieku później, jego potomkowie stworzyli linię Labocosmetica: skoncentrowaną technologię, innowacyjność i tradycję, dedykowaną tym, którzy najbardziej wymagają traktowania jego samochodu.