BLOG MAFRA

Czyszczenie silnika samochodu: co należy zrobić i jakiego odtłuszczacza należy użyć

Czyszczenie silnika samochodu: co należy zrobić i jakiego odtłuszczacza należy użyć

Części mechaniczne, silnik i powierzchnie zewnętrzne samochodu łatwo ulegają zabrudzeniu olejem, smogiem, muchami, olejem napędowym, smarem i plamami. W takich sytuacjach potrzebny jest odtłuszczacz odpowiedni do czyszczenia silnika samochodowego i skutecznego usuwania śladów i pozostałości smaru z zewnątrz bez potencjalnego uszkodzenia części, na które jest nałożony.

Jak czyścić fotele samochodowe z tkaniny

Jak czyścić fotele samochodowe z tkaniny

Wraz z nadejściem jesieni spędzamy w aucie coraz więcej czasu. Dlatego najlepiej jest dbać o to, aby było tak czyste i wygodne, jak to tylko możliwe, zaczynając od pielęgnacji i czyszczenia foteli samochodowych. Wiele samochodów jest wyposażonych w tapicerkę i siedzenia z tkaniny: dzisiaj chcemy dać Ci kilka wskazówek, jak pielęgnować lub czyścić siedzenia w przypadku plam lub nieoczekiwanego zabrudzenia.

Jak usunąć plamy rdzy z samochodu: irytujące czerwone kropki

Jak usunąć plamy rdzy z samochodu: irytujące czerwone kropki

Z powodu działania czasu i żywiołów na karoserii mogą powstawać irytujące i nieprzyjemne plamy rdzy, które w przypadku zaniedbania mogą trwale uszkodzić samochód. Plamy te mają tendencję do tworzenia się w przypadkach, gdy maszyna jest pozostawiona w szczególnie wilgotnych miejscach lub w pobliżu stacji kolejowych i podziemi, gdzie znajduje się duża ilość pozostałości proszku żelaznego. Pozostałości żelaza są rzeczywiście głównym czynnikiem powodującym powstawanie rdzy i klasycznych...

Jesteśmy międzynarodowym liderem w zakresie produktów i dostaw do myjni samochodowych. Odkryj nasze produkty i rozwiązania dotyczące wszystkich operacji myjni samochodowych: mamy urządzenia do mycia samochodów dla profesjonalistów i przemysłu.